  • BOSCH ELECTRIC CHOP SAW CUT OFF MACHINE 14″ GCO 220 2200WATTS
Additional data Cutting disc diameter 355 mm Cutting disc bore 25.4 mm No-load speed 3,800 rpm Rated input power 2,200 W Cutting capacity at rectangle 0? 100 x 196 mm Cutting capacity at square 0? 119 x 119 mm Cutting capacity at L-profile 0? 130 x 130 mm Cutting capacity at rectangle 45? mitre 107 x 115 mm Cutting capacity at square 45? mitre 110 x 110 mm Cutting capacity at L-profile 45? mitre 115 x 115 mm Tool dimensions (width x length x height) 256 x 520 x 400 mm Weight 15 kg
Power Tools
Power Tools
  • BOSCH ELECTRIC ROUTER MACHINE GOF 130
  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 7″ GWS 2200
  • BOSCH ELECTRIC HEAT GUN GHG 20-60 2000W
  • BOSCH ELECTRIC HAMMER DRILL MACHINE GBH 2-26RE 26MM
  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 5″ GWS 6-125 670WATTS
  • BOSCH ELECTRIC DIE GRINDER 6MM SHANK GGS 5000L
  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 4″ GWS 900-100 900WATTS
  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 5″ GWS 900-125 900WATTS
  • BOSCH ELECTRIC DRILLING MACHINE GBM 1600RE
  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 4″ GWS 600 660W
  • BOSCH ELECTRIC CIRCULAR SAW WOOD CUTTING MACHINE 7″ GKS 190
  • BOSCH ELECTRIC CAR POLISHER MACHINE 180MM 7″ GPO 12CE
  • BOSCH ELECTRIC BENCH GRINDER 6″ GBG 35-15
  • BOSCH ELECTRIC DIGITAL HEAT GUN GHG 20-63 2000W
  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 7″ GWS 24-180H 2400W