  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 5″ GWS 900-125 900WATTS
A 900 W built for tough jobs! Superior grinding/cutting performance due to high power and torque at 900 W Best-in-class hand control due to palm-fit grip size and ergonomic design Long lifetime under tough working conditions and heavy workloads due to robust design and components Multi application and accessories due to speed pre-selection function
Power Tools
Power Tools
  • BOSCH ELECTRIC DIE GRINDER 6MM SHANK GGS 5000L
  • BOSCH ELECTRIC CHOP SAW CUT OFF MACHINE 14″ GCO 220 2200WATTS
  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 4″ GWS 900-100 900WATTS
  • BOSCH ELECTRIC CAR POLISHER MACHINE 180MM 7″ GPO 12CE
  • BOSCH ELECTRIC BENCH GRINDER 6″ GBG 35-15
  • BOSCH ELECTRIC ROUTER MACHINE GOF 130
  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 7″ GWS 24-180H 2400W
  • BOSCH ELECTRIC DIGITAL HEAT GUN GHG 20-63 2000W
  • BOSCH ELECTRIC DRILLING MACHINE GBM 1600RE
  • BOSCH ELECTRIC HEAT GUN GHG 20-60 2000W
  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 7″ GWS 2200
  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 5″ GWS 6-125 670WATTS
  • BOSCH ELECTRIC ANGLE GRINDER 4″ GWS 600 660W
  • BOSCH ELECTRIC HAMMER DRILL MACHINE GBH 2-26RE 26MM