  • Inverter MMA Welding machine ING-MMA2508 Yellow
IGBT Inverter technology Input voltage(V):1~220-240/380-400 Phase:Single Frequency(HZ):50/60 Output current(A):20-250 Duty cycle(%):250A@60% No-load voltage(V):70-80 Max.output current(A):250 Diameter of electrode(mm):1.6-5.0 No accessories included Packed by carton box
Welding Machines
Welding Machines
  • Welding Machine 300Amp Royce
  • TOTAL 130A Inverter Mma Welding Machine TW21302
  • Royce 400Amp Welding machine
  • TIG Welding Machine 450Amp Royce
  • Welding Machine 300Amp Meakida
  • 300A ROYCE Welding Machine