  • Total Metal Scraper- THT183006
Total Metal Scraper- THT183006
About this item: Item Name: Total Metal Scraper- THT183006 Blade size:18mm*100mm Length:300mm Material:ABS&TPR handle Zinc alloy knife plate With 6pcs SK5 knife blade Weight:260G Packed by half double blister